Sáčky - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

44.7%

44.7%

 

Kartou

55.3%

55.3%

Počet hlasů: 2068

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

14.2. 2021

Anonym

  • 100%

7.2. 2021

Asi to bylo výjimečné, ale zásilku jsem měl za 6.5 hodiny od objednávky doma. Ani pošta, ani kurýr, ale přímo zaměstnanec mi to dovezl po cestě domů.

Anonym

  • 100%

6.2. 2021

 Všechny recenze

Hledání:

Sáčky

 

Sáčky mikroténové (HDPE) - různých velikostí, tloušťek materiálů a barev. Nabízíme odtrhávací na liště, volně ložené, vytahovací z okýnka, na roli se sklady i bez. Dále taky sáčky do košů různých velikostí a barev.

 

  


 

 

Sáčky igelitové (LDPE) - se dají vyrobit v  různých rozměrech z čistého potravinového materiálu nebo z tzv. recyklátu. Dále je možno u nás zakoupit i rychlouzavírací sáčky se zipem, které jsou k mání od velikosti 4x6 cm až po 42x53,5 cm. Tento druh sáčků je možno na objednávku nechat vyrobit se třemi bílými pruhy (slouží pro popis) nebo tzv. kangaroo, tj. sáček s kapsou na vložení dokumentu a nebo nově i s posuvným jezdcem. LDPE sáčky je možno opatřit i lepící lištou (určeno pro opakované otevíraní a zavíraní).

 

Přehled běžně vyráběných rychlouzavíracích sáčků (s tzv. zipem)

 

    

 

Sáčky polypropylénové (PP) - různých velikostí, na zabalení výrobků jako je např. čaje, keramika atd.  Pro pekaře máme i verzi na trnu na zabalení chleba, veky a spousty dalších výrobků. Sáčky máme i dárkové, zdobené, transparentní i barevné. PP sáčky je možno nechat vyrobit s lepící lištou. Nabízíme také i PP kornouty na balení cukrovinek, oříšků a jiné.

 

  


 

 

Sáčky papírové (PAP) - různých rozměrů, pro použití v pekárnách, lékárnách, zelenině i jinde. Taky nabízíme sáčky na rychlé občerstvení, tj. na hamburgery, hot-dogy, kebaby, hranolky, kuřata a jiné.

 

  

  

 

 

Všechny tyto sáčky je možno si nechat u nás potisknout.

 

Vyrábíme rovněž sáčky o rozměrech dle přání zákazníka. V současnosti dáváme na výběr mezi igelitem (LDPE) a mikrotenem (HDPE), tloušťku materiálu i rozměry si určíte vy sami. V zásadě si nyní můžete vybrat mezi dvěma výrobními programy:

 

Igelitové sáčky na míru

 

Naší specialitou, která nás odlišuje od většiny konkurence, je přijímání objednávek i na velmi malé výrobní série igelitových LDPE sáčků, již od 100 kusů výše! Vycházíme tím vstříc nejen malým firmám, ale i jednotlivcům a živnostníkům. Chcete-li si tedy objednat výrobu až do 5.000 kusů igelitových sáčků o libovolné délce a maximální šířce 90 cm, pohrajte si s naším interaktivním kalkulátorem, který vám po odeslání vstupních údajů okamžitě vypočítá cenu celé požadované série i jednotlivého kusu. Bude-li se vám kalkulace zamlouvat, a my věříme, že ano, můžete nám ji ihned odeslat jako elektronickou objednávku.

 

Výroba mikrotenových a igelitových sáčků

 

Kalkulace běžné výroby mikrotenových či igelitových sáčků je poněkud složitější. Do hry vstupují další faktory jako množstevní slevy, expresní příplatky, apod. Proto je každá kalkulace s přihlédnutím ke všem okolnostem vypracována našimi lidmi a posléze odeslána na vaši poštovní či emailovou adresu. Vy pro to pouze musíte vyplnit náš formulář pro zadání poptávky na kalkulaci a my vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat s konkrétními návrhy.

 

 

 

Zajímá mě tento produkt nebo informace z této strany

 

Nakoupit v e-shopu

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti