Historie - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

59%

59%

 

Kartou

41%

41%

Počet hlasů: 586

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

14.1. 2019

rychlé jednání a dobrá komunikace s eshopem

Anonym

  • 100%

25.12. 2018

Obchod zero je v pořádku, svým známým ho doporučím. Dobré jméno jim kazí dopravce, jmenovitě GLS CZ. Již několikrát se mi stalo, že mi objednávka nebyla doručena, ani přes urgence na zákaznickém centru dopravce. Zero by mělo zvážit další spolupráci s tímto dopravcem.

Anonym

  • 100%

23.12. 2018

 Všechny recenze

Hledání:

Historie

Počátky v roce 1993 byly skromné: Jako sklad posloužila malá soukromá garáž a sortiment byl rovněž jednoduchý – tašky, mikrotenové a igelitové sáčky, jimiž jsme zásobovali převážně drobné odběratele v regionu, živnostníky, samoobsluhy, apod. Nasycenost trhu byla v té době ještě velmi nízká, a abychom pokryli poptávku, museli jsme tomu plynule přizpůsobovat i růst firmy: Už v následujícím roce 1994 jsme si pronajali další garáž a o pár měsíců později i celý velkokapacitní kontejner; zároveň jsme rozšiřovali stavy zaměstnanců a vozový park. Následujíce přání zákazníků jsme obohacovali sortiment o další praktické položky: kotoučky do pokladen, etikety a etiketovací kleště, plastové kelímky a nádobí do malých bufetů, jídelen, atp.

 

Úzkým hrdlem byly po nějaké době opět skladovací prostory – v roce 1996 jsme si konečně pronajali vlastní sklad, což naše podnikání obrovsky nastartovalo a my mohli začít nabízet mnohem větší sortiment zboží i materiálu. Přibrali jsme papír a papírové obaly, celofán, hygienické obaly na potraviny, stuhy, proutěné zboží a s novou nabídkou jsme oslovili podstatně širší spektrum zákazníků: cukrárny, rychlá občerstvení, řezníky, pekaře, obchodníky a drobné výrobce všeho druhu. Přerostli jsme hranice regionu a začali dodávat do celé České republiky a postupně i do zahraničí, do Polska, na Slovensko...

 

Zaměstnali jsme další lidi, hlavně řidiče a prudce rostl i obrat. To bylo na jednu stranu velmi příjemné, ale brzy nás to postavilo před nelehké rozhodnutí. Spravovat takto prosperující firmu znamenalo, že kromě skladovacích prostor jsme potřebovali zajistit více prostředků a především prostoru pro administrativu. V letech 1998 a 1999 jsme tedy svépomocí a s vlastním finančním krytím postavili novou budovu, do níž jsme celou firmu – kanceláře i sklad – postupně přestěhovali. Byly to dva velmi hektické roky, které nás stály nemálo sil, ale přinesly své ovoce – firma se ocitla zcela na vlastních nohou a sebevědomě vykročila do nového tisíciletí.

 

Nu a v roce 2000 jsme se skutečně vydali i novými směry: Začali jsme nabízet potisky tašek i dalšího zboží a především jsme rozjeli vlastní výrobu sáčků o rozměrech a tloušťce fólie dle přání klienta. Sortiment se nám rozrostl až na několik tisíc položek, jimiž pokrýváme téměř vše, na co lze v souvislosti s obaly a obalovými materiály vůbec pomyslet; nemluvě o doplňkovém spotřebním a papírenském zboží, hygienických potřebách pro běžná pracoviště, ochranných pomůckách, apod. V roce 2003 vstoupila naše firma do smluvního vztahu s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, čímž jsme se zavázali přispívat na ekologické zpracování a třídění odpadů v celé ČR.

 

Postupným vývojem událostí jsme se sami stali subdodavateli jiných menších distributorů obalů a dalšího zboží, kterým nabízíme velmi výhodné podmínky. Zájem o spolupráci s námi projevily i velcí výrobci a obchodní řetězce, nezapomínáme ale ani na segment drobného podnikání a v obou oblastech máme řadu stálých a spokojených zákazníků. Firma vzkvétá a díky tomu můžeme již několik let sponzorovat sportovní, studentské a dobročinné organizace i události v našem regionu, se kterým se cítíme být pevně spojeni. Máme rádi tento kdysi chudý kraj, který dnes prosperuje ve všech směrech a my s ním.

 

Nyní má naše firma za cíl především hledání nových obchodních příležitostí a vztahů v rámci celé Evropské unie. Úspěch či neúspěch je však především podmíněn přízní našich zákazníků. Pro její zachování jsme připraveni udělat vše, co bude v našich možnostech, ale zároveň jen to, o čem víme. Jsme proto vděčni za každou připomínku, přání, ale i kritickou námitku, které se nám dostane.

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti