Historie - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

44.5%

44.5%

 

Kartou

55.5%

55.5%

Počet hlasů: 2130

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

15.4. 2021

Anonym

  • 100%

9.4. 2021

oceňuji rychlost dodávky

Anonym

  • 100%

25.3. 2021

 Všechny recenze

Hledání:

Historie

Počátky v roce 1993 byly skromné: Jako sklad posloužila malá soukromá garáž a sortiment byl rovněž jednoduchý – tašky, mikrotenové a igelitové sáčky, jimiž jsme zásobovali převážně drobné odběratele v regionu, živnostníky, samoobsluhy, apod. Nasycenost trhu byla v té době ještě velmi nízká, a abychom pokryli poptávku, museli jsme tomu plynule přizpůsobovat i růst firmy: Už v následujícím roce 1994 jsme si pronajali další garáž a o pár měsíců později i celý velkokapacitní kontejner; zároveň jsme rozšiřovali stavy zaměstnanců a vozový park. Následujíce přání zákazníků jsme obohacovali sortiment o další praktické položky: kotoučky do pokladen, etikety a etiketovací kleště, plastové kelímky a nádobí do malých bufetů, jídelen, atp.

 

Úzkým hrdlem byly po nějaké době opět skladovací prostory – v roce 1996 jsme si konečně pronajali vlastní sklad, což naše podnikání obrovsky nastartovalo a my mohli začít nabízet mnohem větší sortiment zboží i materiálu. Přibrali jsme papír a papírové obaly, celofán, hygienické obaly na potraviny, stuhy, proutěné zboží a s novou nabídkou jsme oslovili podstatně širší spektrum zákazníků: cukrárny, rychlá občerstvení, řezníky, pekaře, obchodníky a drobné výrobce všeho druhu. Přerostli jsme hranice regionu a začali dodávat do celé České republiky a postupně i do zahraničí, do Polska, na Slovensko...

 

Zaměstnali jsme další lidi, hlavně řidiče a prudce rostl i obrat. To bylo na jednu stranu velmi příjemné, ale brzy nás to postavilo před nelehké rozhodnutí. Spravovat takto prosperující firmu znamenalo, že kromě skladovacích prostor jsme potřebovali zajistit více prostředků a především prostoru pro administrativu. V letech 1998 a 1999 jsme tedy svépomocí a s vlastním finančním krytím postavili novou budovu, do níž jsme celou firmu – kanceláře i sklad – postupně přestěhovali. Byly to dva velmi hektické roky, které nás stály nemálo sil, ale přinesly své ovoce – firma se ocitla zcela na vlastních nohou a sebevědomě vykročila do nového tisíciletí.

 

Nu a v roce 2000 jsme se skutečně vydali i novými směry: Začali jsme nabízet potisky tašek i dalšího zboží a především jsme rozjeli vlastní výrobu sáčků o rozměrech a tloušťce fólie dle přání klienta. Sortiment se nám rozrostl až na několik tisíc položek, jimiž pokrýváme téměř vše, na co lze v souvislosti s obaly a obalovými materiály vůbec pomyslet; nemluvě o doplňkovém spotřebním a papírenském zboží, hygienických potřebách pro běžná pracoviště, ochranných pomůckách, apod. V roce 2003 vstoupila naše firma do smluvního vztahu s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, čímž jsme se zavázali přispívat na ekologické zpracování a třídění odpadů v celé ČR.

 

Postupným vývojem událostí jsme se sami stali subdodavateli jiných menších distributorů obalů a dalšího zboží, kterým nabízíme velmi výhodné podmínky. Zájem o spolupráci s námi projevily i velcí výrobci a obchodní řetězce, nezapomínáme ale ani na segment drobného podnikání a v obou oblastech máme řadu stálých a spokojených zákazníků. Firma vzkvétá a díky tomu můžeme již několik let sponzorovat sportovní, studentské a dobročinné organizace i události v našem regionu, se kterým se cítíme být pevně spojeni. Máme rádi tento kdysi chudý kraj, který dnes prosperuje ve všech směrech a my s ním.

 

Nyní má naše firma za cíl především hledání nových obchodních příležitostí a vztahů v rámci celé Evropské unie. Úspěch či neúspěch je však především podmíněn přízní našich zákazníků. Pro její zachování jsme připraveni udělat vše, co bude v našich možnostech, ale zároveň jen to, o čem víme. Jsme proto vděčni za každou připomínku, přání, ale i kritickou námitku, které se nám dostane.

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti