Záruky a reklamace - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

59%

59%

 

Kartou

41%

41%

Počet hlasů: 586

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

14.1. 2019

rychlé jednání a dobrá komunikace s eshopem

Anonym

  • 100%

25.12. 2018

Obchod zero je v pořádku, svým známým ho doporučím. Dobré jméno jim kazí dopravce, jmenovitě GLS CZ. Již několikrát se mi stalo, že mi objednávka nebyla doručena, ani přes urgence na zákaznickém centru dopravce. Zero by mělo zvážit další spolupráci s tímto dopravcem.

Anonym

  • 100%

23.12. 2018

 Všechny recenze

Hledání:

Záruky a reklamace

Poskytované záruky a záruční lhůty

 

Na veškeré zboží, materiál i výrobky poskytujeme záruky a záruční lhůty předepsané obchodním zákoníkem, zákony o obalech a o ochraně veřejného zdraví (hygieně).

 

Reklamace a přezkoumání závad

 

Reklamaci přezkoumá náš pracovník a bude-li posouzena jako oprávněná, vyměníme vám reklamované zboží pokud možno ihned, bez zbytečného odkladu. Pouze je-li nutné přeposlat reklamaci na posouzení původnímu výrobci, zavazujeme se toliko k dodržení zákonem stanovené třicetidenní reklamační lhůty.

 

Bez průtahů uznáváme celou řadu běžných reklamací: kazy, vady materiálu, poškození během přepravy, chyby ve výrobě, apod. K reklamacím se neotáčíme zády a snažíme se je řešit stejně pozorně, jako kterákoliv jiná přání našich zákazníků.

 

Vrácení zboží a peněz

 

V běžné praxi může někdy nastat situace, kdy je sice dodané zboží v pořádku, přesto jej ale zákazník chce vrátit. Ať už proto, že se jeho potřeby časem změnily, či protože byly nižší, než očekával. V takovém případě nabízíme jako službu zpětný odkup zboží od zákazníka, s obvyklým storno poplatkem 10-30% z původní ceny prodeje. Toto vrácení zboží ovšem není nijak předem zaručeno, záleží pouze na dohodě mezi námi a zákazníkem. Obecně lze ale říci, že se k těmto nabídkám stavíme vstřícně a pokud to není vyloženě prodělečné, zákazníkům v tomto běžně vyhovíme. (A pochopitelně že nevykupujeme zpět zboží, které bylo vyrobeno na zakázku, např. s potiskem.)

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti