Obchodní spolupráce - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

59%

59%

 

Kartou

41%

41%

Počet hlasů: 586

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

14.1. 2019

rychlé jednání a dobrá komunikace s eshopem

Anonym

  • 100%

25.12. 2018

Obchod zero je v pořádku, svým známým ho doporučím. Dobré jméno jim kazí dopravce, jmenovitě GLS CZ. Již několikrát se mi stalo, že mi objednávka nebyla doručena, ani přes urgence na zákaznickém centru dopravce. Zero by mělo zvážit další spolupráci s tímto dopravcem.

Anonym

  • 100%

23.12. 2018

 Všechny recenze

Hledání:

Obchodní spolupráce

Noví odběratelé a zákazníci

 

V přístupu k novým klientům a zákazníkům jsme velmi aktivní. Stačí nás oslovit a budeme se vám plně věnovat. Snadno si můžete domluvit návštěvu našeho obchodního zástupce a vypracování porovnávacího ceníku oproti vašemu stávajícímu dodavateli obalů, obalového materiálu nebo jiného zboží. Naše ceny jsou velmi nízké, nemluvě o mnoha slevách a akcích, které neustále probíhají. O našem přístupu k věci se také můžete sami přesvědčit prostřednictvím našich referencí.

 

Dodavatelé

 

V rámci rozšiřování našeho sortimentu a zkvalitňování služeb vždy uvítáme čerstvé nabídky výrobců a dodavatelů obalů, obalového materiálu a dalšího zboží, kterým bychom mohli vhodně doplnit naši stávající nabídku. Naše firma již s desítkami dodavatelů i výrobců spolupracuje, a stejně tak dovážíme mnoho tovaru sami přímo ze zahraničí; přesto jsme vždy připraveni vycházet vstříc novým obchodním příležitostem a rovněž nabídkám z oblasti služeb či outsourcingu.

 

Distributoři

 

Již několik let budujeme menší síť našich distributorů po celé České republice. Máte-li zájem o tento druh spolupráce, nezaváhejte a ozvěte se nám – tento druh dohody je velmi výhodný pro obě strany: Vy získáte spolehlivého partnera, který vám dodá obaly, obalový materiál a další zboží za bezkonkurenční ceny v nejvýhodnější cenové hladině a zároveň poskytne potřebný know-how pro tento typ podnikání; Nu a my ve vás získáme stálého a dobrého odběratele a zákazníka.

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti