Výroba sáčků - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jaký způsob platby preferujete?

Odpovědi:

 

Hotově

59%

59%

 

Kartou

41%

41%

Počet hlasů: 586

 

Hodnocení zákazníků

Anonym

  • 100%

14.1. 2019

rychlé jednání a dobrá komunikace s eshopem

Anonym

  • 100%

25.12. 2018

Obchod zero je v pořádku, svým známým ho doporučím. Dobré jméno jim kazí dopravce, jmenovitě GLS CZ. Již několikrát se mi stalo, že mi objednávka nebyla doručena, ani přes urgence na zákaznickém centru dopravce. Zero by mělo zvážit další spolupráci s tímto dopravcem.

Anonym

  • 100%

23.12. 2018

 Všechny recenze

Hledání:

Výroba sáčků

Všeobecné informace

 

Základní seznámení s naší výrobou igelitových a mikrotenových sáčků vám zprostředkuje samostatná sekce tohoto webu. Také v ní můžete vyzkoušet náš interaktivní kalkulátor malovýroby a nebo odeslat poptávku po kalkulaci běžné výroby.

 

Vyřízení objednávky a dodací lhůty

 

Každou přijatou objednávku pečlivě přezkoumáme a obratem vás budeme kontaktovat se žádostí o její definitivní schválení a o vyjádření souhlasu s navrženou dodací lhůtou, způsobem přepravy, platebními podmínkami, apod. Běžná dodací lhůta u malovýroby je 3 až 5 pracovních dní od potvrzení objednávky; u běžné výroby je pak tato lhůta podle okolností a požadovaných výrobních parametrů delší.

 

Tolerance odchylky

 

Akceptovatelná tolerance odchylky (tj. bez nároku na reklamaci) u šířky a délky sáčku, u tloušťky fólie a u počtu dodaných kusů je ± 5%.

 

Materiály

 

V současnosti vyrábíme sáčky z igelitu (LDPE) a mikrotenu (HDPE), přičemž tloušťka fólie může být podle použitého materiálu 5 až 250 μm (tj. mikronů, neboli tisícin milimetru).

 

Rozměry sáčků

 

Nejužší sáčky, které vyrábíme, jsou široké 8 cm, přičemž maximální možná šířka je kolem jednoho metru. U délky (tj. vzdálenosti mezi otvorem a dnem sáčku) je přijatelné rozmezí zhruba 5 až 150 cm.

 

Potisky sáčků

 

Ačkoliv to není úplně běžné, je možno dohodnout i potisk vyrobených sáčků firemním logem či nějakými dekorativními ornamenty a to dokonce i v barvě. Bližší informace vám k tomu velmi rádi poskytneme na požádání, případně si je vyžádejte spolu se zadáním poptávky po vypracování předběžné kalkulace.

 

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti