Výroba sáčků - ZERO - velkoobchod s obaly, spotřebním zbožím a vlastní výroba

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

e-shop
558 662 575

Otázka: Jakým způsobem nejčastěji objednáváte zboží?

Odpovědi:

 

Fax

34%

34%

 

SMS

10.1%

10.1%

 

E-mail

10.6%

10.6%

 

E-shop

21.4%

21.4%

 

Telefon

12.3%

12.3%

 

Osobně

11.6%

11.6%

Počet hlasů: 1241

 

Hodnocení zákazníků

Kateřina

  • 100%

18.12. 2017

doporučuji skvělý obchod,kvalitní zboží

Pecka Fr.

  • 100%

17.12. 2017

Nemá chybu. Vše OK

Anonym

  • 100%

12.12. 2017

Spokojeně nakupuji mnoho let.

 Všechny recenze

Hledání:

Výroba sáčků

Všeobecné informace

 

Základní seznámení s naší výrobou igelitových a mikrotenových sáčků vám zprostředkuje samostatná sekce tohoto webu. Také v ní můžete vyzkoušet náš interaktivní kalkulátor malovýroby a nebo odeslat poptávku po kalkulaci běžné výroby.

 

Vyřízení objednávky a dodací lhůty

 

Každou přijatou objednávku pečlivě přezkoumáme a obratem vás budeme kontaktovat se žádostí o její definitivní schválení a o vyjádření souhlasu s navrženou dodací lhůtou, způsobem přepravy, platebními podmínkami, apod. Běžná dodací lhůta u malovýroby je 3 až 5 pracovních dní od potvrzení objednávky; u běžné výroby je pak tato lhůta podle okolností a požadovaných výrobních parametrů delší.

 

Tolerance odchylky

 

Akceptovatelná tolerance odchylky (tj. bez nároku na reklamaci) u šířky a délky sáčku, u tloušťky fólie a u počtu dodaných kusů je ± 5%.

 

Materiály

 

V současnosti vyrábíme sáčky z igelitu (LDPE) a mikrotenu (HDPE), přičemž tloušťka fólie může být podle použitého materiálu 5 až 250 μm (tj. mikronů, neboli tisícin milimetru).

 

Rozměry sáčků

 

Nejužší sáčky, které vyrábíme, jsou široké 8 cm, přičemž maximální možná šířka je kolem jednoho metru. U délky (tj. vzdálenosti mezi otvorem a dnem sáčku) je přijatelné rozmezí zhruba 5 až 150 cm.

 

Potisky sáčků

 

Ačkoliv to není úplně běžné, je možno dohodnout i potisk vyrobených sáčků firemním logem či nějakými dekorativními ornamenty a to dokonce i v barvě. Bližší informace vám k tomu velmi rádi poskytneme na požádání, případně si je vyžádejte spolu se zadáním poptávky po vypracování předběžné kalkulace.

 

 

© Zero, Vaše dotazy zodpovíme na adrese | Hlavní stránka | Mapa webu | Napište nám | RSS
Redakční systém WMpublic | Webdesign - Web & Media a.s. | Podmínky používání | Prohlášení o přístupnosti